TS, s.r.o. je výhradní dovozce značky ELCOLD

Katalog výrobků

Kompletní katalog výrobků Elcold ke stažení.

Výrobky pro domácnost

V modelech pro domácnost řady XLE byla upravena izolace na 100 mm, která zaručuje i v kombinaci s chladivem šetrným k životnímu prostředí a vhodným typem kompresoru, úsporu energie po celou dobu jejich užívání.

Výrobky pro komerci

Pultové mrazničky značky Elcold, určené pro využití mimo domácnost, jsou vyráběny ve vysokém standardu kvality , aniž by záleželo na tom, o jakou typovou a modelovou řadu se jedná. Tyto výrobky se nabízejí v obsahových kategoriích v rozmezí od 50 litrů až po 1032 litrů a ve verzích určených pouze k mražení / v různé teplotní škále / , chlazení nebo v kombinaci umožňující mražení i chlazení. Výrobce ví, že zákazníci často žádají více než jen běžné výrobky, proto jsou výrobní linky uzpůsobeny k výrobě všech nabízených typů a modelů s ohledem i na určité specifické požadavky a zadání.

Nové mrazničky řady FOCUS

FOCUS - myslete zeleně, šetřete až 30% energie

Prosklené boxy na mražené výrobky FOCUS jsou novou řadou se šikmým víkem. Mrazničky FOCUS je vyvinuty tak, aby plnily potřeby mražení zmrzliny a jídel. Zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Společná výbava: zaoblené posuvné skleněné víko, kolečka, izolace skříně 75 mm, výrazně snížená spotřeba elektrické energie, bez vnitřních košů.

Možné příslušenství na objednávku za příplatek: možná kombinace různých barev skříně a rámu, polep reklamní nálepkou, zámek, vnější digitální teploměr, vnitřní LED osvětlení, vnitřní koše s volnými nebo pevnými přepážkami a povrchovou úpravou hygienicky nezávadný plast.

Mrazničky pro supermarkety

Uvádíme na trh novou řadu výstavních mrazniček ESM a FSM určených pro supermarkety.

Pultové chladničky

Chladničky na láhve a jiný sortiment zboží byly vždy ve svislé poloze, tak proč to měnit, že? Ve skutečnosti existuje řada dobrých důvodů, proč byste měli uvažovat o změně...

  • Pultová chladnička se lépe plní
  • Je na ní větší prostor pro Vaši reklamu
  • Je energeticky úspornější
  • Cena za jeden výrobek je znatelně nižší
  • Pultová chladnička se snáze přemísťuje
  • Je více odolné a má delší životnost
A pokud si ji vyzkoušíte sami, najdete spoustu dalších důvodů.
Máme širokou nabídku pultových chladniček, které mohou být osazeny Vašimi firemními barvami, či reklamami. Jejich objemy od 170 do 700 litrů pokrývají veškerou potřebu. Pokud hledáte zajímavé prostorové řešení, prohlédněte si model CBX Delta.

Pultové mrazničky

U všech komerčních pultových mrazniček je zaručena vysoká spolehlivost a kvalita. Pultové mrazničky jsou vyráběny v několika modelových řadách, objemech v rozmezí od 50 do 700 litrů a s různými teplotami mražení. Víme, že naši partneři žádají více než jen standardní výrobky, a proto jsou výrobní linky Elcoldu nastaveny pro výrobu všech modelů mrazničky podle konkrétních požadavků zákazníka. Takže bez ohledu na to jestli mluvíme o tradičních nebo více inovativních typech, máte možnost široké variability.

Výrobky pro laboratoře a nemocnice

Ať už potřebujete uložit plazmu, vzorky v laboratoři, speciální druh zmrzliny nebo potravin atd. Elcold má vždy pro Vás tu nejvhodnější mrazničku. Náš sortiment nízkoteplotních mrazniček je v rozmezí od -35 ˚C do -85 ˚C a objemech od 43 l do 500 l.