TS, s.r.o. je výhradní dovozce značky ELCOLD

Z HISTORIE SPOLEČNOSTI TS,S.R.O.

TS,s.r.o. se sídlem v Brně, Česká republika, byla založena v roce 1992. U zrodu této společnosti stáli zakladatelé s rodinnými vztahy, kteří měli zkušenosti z oblasti ekonomické, právní a organizační. To zásadně ovlivnilo zaměření jejího předmětu podnikání . TS,s.r.o. od zahájení své činnosti se zaměřovala na obchodní a zprostředkovatelské aktivity s domácími i zahraničními partnery , poskytování poradenství s akcentem na oblast mezinárodního obchodu.

Postupně získala společnost TS,s.r.o. výhradní zastoupení některých britských a dánských výrobců specializujících se na produkci chladících a mrazících zařízení určených pro domácnost, pro využití v oblasti obchodu , zdravotnických zařízení a pro laboratoře. V současné době, tyto výrobky , zejména dánské značky ELCOLD, mají svůj stálý podíl na trzích v České republice a Slovenské republice.

TS,s.r.o. velmi úzce spolupracovala a spolupracuje s tradičními servisními a obchodními specialisty v oboru . Jde o firmu Dušan Segeťa, CHLADSERVIS, Brno, ČR , Chladservis VaRa spol. s r.o. ,Brno, ČR a společnost Chladenie,s.r.o. ,Bratislava, Slovenská republika.

Chladservis VaRa, spol. s r.o. , Brno, ČR působí v souladu s pověřením TS,s.r.o. a se souhlasem zahraničních výrobců , jako autorizovaná firma pro provádění záručních a pozáručních oprav chladicích a mrazících zařízení značek Elcold a LEC v České republice .

Další informace o TS,s.r.o. ,o jí poskytovaných službách a nabízených výrobcích v ČR jsou aktuálně uveřejňovány na internetových stránkách – www.ts.cz